Home Info РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ ЛИКОВНОГ КОНКУРСА ПРЕДШКОЛСКЕ УСТАНОВЕ ’’СТОНОГИЦА’’ ИЗ СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ

РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ ЛИКОВНОГ КОНКУРСА ПРЕДШКОЛСКЕ УСТАНОВЕ ’’СТОНОГИЦА’’ ИЗ СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ

303
0

На Први ликовни конкурс Предшколске установе ’’Стоногица’’ из Сремске Митровице, а  који је расписан поводом обележавања Дана Еколога Србије, на ТЕМУ: ’’Једна нам је мајка. Волимо је највише на планети. Али, и планета нам је једна, волимо је као мајку’’, пристигла су 403 рада. На конкурс су се одазвала, како деца и васпитачи из Србије, тако и из Црне Горе, Босне и Херцеговине и Мађарске.

Уз награђене, жири је одабрао и 40 најуспешнијих радова за излагање.

АПСОЛУТНИ ПОБЕДНИК КОНКУРСА

ПУ ’’Кидс клуб’’; групни рад деце у години пред полазак у школу, Јагодина,
ментор: Јелена Гајић

КАТЕГОРИЈА – Деца рођена 2018/2019. године:

  1. НАГРАДА

Нада Божиновић, (2018.), ПУ ’’Марија Мунћан’’, Мајданпек,
ментор: Виолета Давидовић и Ана Бакић

  1. НАГРАДА

Јелена Лукић, (2018.), ПУ ’’Перка Вићентијевић’’, Обреновац,
ментор: М. Чолић

  1. НАГРАДА

Тијана Гајић, (2018.), ПУ ’’Полетарац’’, Жагубица,
ментор: Милица Живковић, Србица Миленковић Гајић, Маја Јосифовић

ПОХВАЛА

Уна Костић, (2019.), ЦЕУ Елементи Врање, Врање,
ментор: Слађана Аризановић

 КАТЕГОРИЈА  – Деца рођена 2017. године:

  1. НАГРАДА

Дуња Јовановић, (2017.), ПУ’’Дечји дани’’, вртић ’’Дамбо’’, Београд,
ментор: Велимировић Јелена

  1. НАГРАДА

Анастасија Перуничић, (2017.), ПУ ’’Полетарац’’, Жагубица,
ментор: Ана Јанчић

  1. НАГРАДА

Михаела Бајић, (2017.), ПУ ’’Дечја радост’’, Панчево,
ментор: Драгана Рачић и Александра Стошић

ПОХВАЛА

Андрија Вучковић, (2017.), ППУ ’’Патуљак’’, Винча,
ментор: Наташа Павлица

КАТЕГОРИЈА  – Деца рођена 2016. године:

  1. НАГРАДА

Петра Станковић, (2016.), ПУ ’’Дечји дани’’, вртић ’’Мрвица’’, Стари град,  Београд
ментор: Наташа Дабић

  1. НАГРАДА

Видра Кордић, (2016.), ПУ ’’Дечји дани’’, вртић ’’Вила’’, Београд,
ментор: Нешић Јелица

  1. НАГРАДА

Нина Тодоровић, (2016.), ППУ ’’Патуљак’’, Винча, Београд,
ментор: Мишковић Тања

  1. НАГРАДА

Олга Мањенчић, (2016.), ПУ ’’Дечји дани’’, вртић ’’Мрвица’’,Стари град, Београд
ментор: Наташа Дабић

  1. НАГРАДА

Тара Костадиновић, (2016.), ППУ ’’Патуљак’’, Винча,
ментор: Мишковић Тања

  1. НАГРАДА

Филип Келовић, (2016.), ППУ ’’Патуљак’’, Винча,
ментор: Мишковић Тања

ПОХВАЛА

Ива Арсић, (2016.), ППУ ’’Патуљак’’, Винча,
ментор: Мишковић Тања

ПОХВАЛА

Игњат Влаховић, (2016.), ПУ ’’Дечји дани’’, вртић ’’Мрвица’’, Стари град, Београд,
ментор: Наташа Дабић

КАТЕГОРИЈА ГРУПНИХ РАДОВА

  1. НАГРАДА

Групни рад старије групе ’’Пингвини’’, (2017.), ПУ ’’Радосно детињство’’, вртић ’’Венди’’, Нови Сад,
ментор: Аница Радосављев и Драгослава Јеличић

  1. НАГРАДА

Групни рад деце у години пред полазак у школу, (2016.), ДУ ’’Дечија радост’’, Ириг,
ментор: Марија Црвенковић

  1. НАГРАДА

Групни рад деце у години пред полазак у школу, ПУ ’’Полетарац’’, Жагубица,
ментор: Сузана Миладиновић

ПОХВАЛА

Групни рад деце: Николија Минић (5,5 година) и Вања Јовановић (6 година), ПУ ’’Лане’’, Гроцка, Винча,
ментор: Слађана Стоиљковић

НАГРАДА ЛИКОВНОМ ПЕДАГОГУ ЗА КОЛЕКЦИЈУ РАДОВА

Мишковић Тања, ППУ ’’Патуљак’’, Винча

НАГРАДА ПРЕДШКОЛСКОЈ УСТАНОВИ ЗА НАЈБОЉУ КОЛЕКЦИЈУ РАДОВА

Предшколска Установа ’’Дечји дани’’, Стари град, Београд

СПЕЦИЈАЛНА ПОХВАЛА ЗА КОЛЕКЦИЈУ РАДОВА

Српско забавиште, основна школа, гимназија, колегијум и библиотека “Никола Тесла“, Будимпешта, Мађарска:

Ана Сремчевић

Вило Толнаy – Тотх

Мила Сремчевић

Марк Гали

Јована Томашевић

Алексија Станковић

Мира – Ана Масликоса

СПИСАК УЧЕСНИКА ЧИЈИ СУ РАДОВИ ОДАБРАНИ ЗА ИЗЛАГАЊЕ

ППУ ’’Патуљак’’, Винча: Василије Коларевић (Мишковић Тања), Ирина Дојчиновић (Мишковић Тања), Уна Манојловић (Наташа Павлица);

ПУ ’’Полетарац’’, Барајево: Јован Блашковић (Гавриловић Весела), Душан Петровић (Гавриловић Весела), Петра Крговић (Гавриловић Весела);

ПУ ’’Дечји дани’’, вртић ’’Дамбо’’, Београд: Нора Баста (Јелена Велимировић), Ева Николић (Јелена Велимировић);

ПУ ’’Лане’’, Гроцка – Винча, при ОШ ’’Никола Тесла’’: Велковски Николај Доријан (Рамовић Мирјана);

ПУ ’’Лане’’, Гроцка, ПУ ’’Весељко’’, Калуђерица: Андреј Мијајловић;

ПУ ’’Паметница – Дипломат’’, Београд: Доротеа Милић Јелена Којић);

ПУ ’’Звездара’’, Београд: Миња Миленковић (Марија Кењало);

ПУ ’’Раковица’’, Београд: Ема Гајић (Марија Сорак и Мирјана Праизовић), Нина Миловановић (Пешић Весна и Петровић Весна), Вукашин Симић (Пешић Весна и Петровић Весна);

Д.В. ’’Облачић’’, ПУ ’’Раковица’’, Београд: Душан Марковић (Ана Радека и Ивана Јеличић);

ПУ “Милка Диманић“, Власотинце: Ђокић Магдалена (Маја Миладиновић)

ПУ ’’Полетарац’’, Жагубица: Јаков Ивковић (Ана Јанчић);

Вртић ’’Звончица’’, Лесковац: Мила Ђорић (Наташа Раденовић и Марина Маринковић), Василија Стојковић (Наташа Раденовић и Марина Маринковић);

ПУ ’’Вил’’, Лесковац: Дуња Николић (Јелена Златковић);

ПУ ’’Јелица Обрадовић’’, Младеновац: Деца у години пред полазак у школу ’’Срца’’ – три групна рада (Лидија Блажић и Драгана Петровић);

ПУ ’’Пчелица’’, Мартинци: Марија Доведан  (Славица Јовановић), Радослав Савић (Славица Јовановић), Ленка Оросичанин (Славица Јовановић);

ПУ ’’Дечија кућа: Љубав, вера, нада’’, Нови Сад: Маријана Романдић (Бабић Бојана и Марчић Бојана), Тара Никшић (Ивана Пастор), Нађа Воргић (Ивана Пастор), Нађа Ћеранић (Милана Демић и Невенка Ковач);

ПУ ’’Радосно детињство’’, вртић ’’Маслачак’’, Нови Сад: Марко Буковачки (Санијела Брусин и Милијана Аџић), Магдалена Ајдер (Санијела Брусин и Милијана Аџић), Катарина Радојчин (Санијела Брусин и Милијана Аџић);

Вртић ’’Лилипут’’, Нови Сад: Нина Ђурчић (Мирјана Матић), Ивона Књижар (Мирјана Матић), Стојиљковић Ленка (Мирјана Матић), Виторовић Мина (Мирјана Матић);

Дјечије обданиште “Бамби“, Босна и Херцеговина: Аника Остојић (Кристина Караћ), Лав Смиqић (Кристина Караћ)

Индивидуални рад: Лука Ралевић (мама Драгана Ралевић)

ЧЛАНОВИ КОМИСИЈЕ ЗА ВРЕДНОВАЊЕ РАДОВА УЧЕСНИКА:

ИВОНА ПОПОВИЋ – учитељица у Основној школи “Трива Витасовић – Лебарник“, Лаћарак, илустратор многих корица књига за децу ;

МИЛАН КАРДАШ – сликар, визуелни уметник; Едукативни центар ‘’Кардаш Арт’’, Сремска Митровица;

ТАТЈАНА МИЛИВОЈЧЕВИЋ –  струковни васпитач, специјалиста за ликовно васпитање , ПУ ‘’Пчелица’’, Сремска Митровица; песникиња.

OSTAVI KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here